Zespół naszych specjalistów

Ewa Maternik

PSYCHOLOG

Rafał Krakowiak

FIZJOTERAPEUTA

Monika Zaremba-Dragan

DIETETYK

Radek Skierecki

WSPARCIE INFORMATYCZNE

Ewa-Maternik-psycholog

Ewa Maternik – psycholog

Jest psychologiem, trenerem, doradcą zawodowym i terapeutą z wieloletnią praktyką w pracy przede wszystkim z młodzieżą, dorosłymi, rodzinami. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, szkoliła się również w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym w Krakowie, Akademii Coachingu Metrum w Katowicach i Szkole Trenerów Matrik w Krakowie. Jest orzecznikiem Wojewódzkiego Zespołu d.s. Orzekania o Niepełnosprawności w Poznaniu, szkoleniowcem psychologów orzeczników w województwie wielkopolskim oraz niezależnym ekspertem opiniującym w sprawach sądowych współpracującym z Instytutem Naukowo-Badawczym Iurismed Independent Medical Examiners. Jest właścicielką marki GO! Szkolenia i Rozwój, prowadzi szkolenia dla różnych grup odbiorców. Pracuje z młodzieżą także w LO im. Mikołaja Kopernika w Puszczykowie. Współpracuje ze sportowcami.

Szkoliła się w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Prowadzi terapię zaburzeń lękowych i depresyjnych. Pomaga w kryzysach życiowych, rodzinnych i rozwojowych, wspiera budowanie poczucia wartości i osobistych kompetencji w radzeniu sobie ze stresem.

W swojej pracy z klientem wykorzystuje przede wszystkim podejście TSR, bazujące na identyfikowaniu potrzeb i wykorzystywaniu naturalnych zasobów. Kieruje się zasadami etycznymi i standardami Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Jest przekonana, że w każdym tkwi naturalny potencjał do uporania się z trudnościami i przezwyciężenia problemu, jednak czasami potrzebna jest profesjonalna pomoc, aby go uruchomić.

Prywatnie uwielbia gotować oraz w sezonie wędkować razem z córką. Córka pani Ewy – Weronika jest lekkoatletką i świetnie biega na krótkich dystansach.


Rafal-Krakowiak-fizjoterapeuta

Rafał Krakowiak – fizjoterapeuta

Jest magistrem fizjoterapii oraz dyplomowanym terapeutą manualnym. Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń w obrębie układu narządu ruchu jak i powikłań układowych.

Prywatnie jest osobą aktywną fizycznie, uczestnikiem dziesiątek biegów długodystansowych również biegów ultra maratońskich. Przygotowuje wielu zawodników amatorskich jak i profesjonalnych poprzez działalność w gabinecie jak i prowadzenie treningów. Z jego wiedzy można również skorzystać podczas treningów personalnych.

Ukończył wiele specjalistycznych kursów i szkoleń z zakresu fizjoterapii oraz terapii manualnej.

Pan Rafał Krakowiak przyjmuje pacjentów w Przychodni Medicomplex w Mosinie, ul. Konopnicka 33.

Monika-Zaremba-dietetyk

Monika Zaremba-Dragan – dietetyk

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu (wydział: Lekarski II, kierunek: dietetyka). Dietetyk z wykształcenia i pasji. Służy wsparciem w zakresie edukacji i trwałych zmian nawyków żywieniowych. Zajmuje się doradztwem żywieniowym dla dzieci i młodzieży (głównie wybiórczość pokarmowa oraz nadmierna masa ciała).

Na stałe związana z żywieniem zbiorowym dzieci (żłobki, przedszkola, szkoły).

Każdego pacjenta traktuje indywidualnie i holistycznie. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas studiów dietetycznych w Polsce i za granicą oraz licznych kursów z zakresu dietetyki, dietetyki pediatrycznej oraz psychodietetyki.

Wierzy w moc zdrowego odżywiania i siłę rozwoju prawidłowych nawyków żywieniowych u dzieci.

Prywatnie pasjonatka podróży i smaku. Uwielbia pisać, czytać, spędzać czas aktywnie, ale i medytując.

Radek Skierecki – wsparcie IT

Absolwent Wydziału Fizyki o specjalności Fizyka i Informatyka na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od lat wspiera użytkowników urządzeń komputerowych i aplikacji w ich codziennych zmaganiach w tym coraz bardziej skomplikowanym, cyfrowym świecie.

Manager, programista, wdrożeniowiec systemów ERP oraz stron i sklepów internetowych, a także serwisant urządzeń komputerowych.

W ramach pozaszkolnych form edukacji chętnie dzieli się wiedzą z zakresu przedmiotów ścisłych, może także przygotować do sprawdzianu czy egzaminu np. z matematyki czy fizyki.

W wolnym czasie wędkarz, modelarz kartonowy, piłkarz, instruktor i rajdowiec rowerowy MTB.